Cvičná otázka 3

Na této fotce vidíte tři psy a dámu. Zkuste napsat krátký příběh o tom, co který pes zrovna dělá, jak se v tu chvíli chová panička a proč se to celé děje. Nezapomeňte také popsat co přesně vás při vymýšlení příběhu vedlo a inspirovalo.

P.S. Ve výhodě budou ti, kteří poznají Bena:-)

Protože jsem pochopil, že moje zadání nemusí být pro každého jasné, zkuste se inspirovat mojí verzí u Cvičné otázky 1.

 

1 komentář u „Cvičná otázka 3“

  1. Nepoznám Bena, zřejmě ten stojící. Ale za to poznám dámu. Vzhledem k tomu, že má na pásku košík, tak asi Ben se s ničím a nikým nemazlil. Ovšem v této situaci opravdu netuším, jestli je Ben naježenej a cení zuby na nějakou kořist naproti, má přivřený oči, nebo se směje. Co vlastně znamenají ty uši dozadu? Janinka ho z boku přidržuje, asi aby nevystartoval, nebo spíš ho jen rukou uklidňuje. Tohle přidržení je takový jemný. Smích to asi nebude.
    Druhý spořádaně sedí, kouká a čeká, kdy přijde odměna a ten malej černej bulík je nejlepší. Vypadá unaveně a vyhlíží pelech.

Napsat komentář