Kde nás najdete

Pokud není v programu na tu kterou sobotu uvedeno jinak, cvičíme v prostorách hostivařského lesoparku, sraz bývá na první louce u parkoviště v ulici K Jezeru. (Poblíž pokladny Lanového parku)

 

Nejjednodušší je přijet autem, dá se i MHD, autobusem 181 od metra Opatov nebo v opačném směru od nádraží Hostivař do zastávky na znamení Selská. Z Opatova jede i 177, která v opačném směru jede od metra Skalka. Jízdní řády najdete zde.

Protože pro každou linku i směr je samostatná zastávka, jsou celkem čtyři možnosti, kde můžete vystoupit a podle toho se liší i směr kam jít.

Obecně řečeno, běžte na jih po ulici K Jezeru. Po pravé ruce minete odbočku k pile Kaplan a dáte se do kopce. Na vrcholu stoupání je jako dobrý orientační bod pokladna Lanového parku. U ní se dejte vpravo, projděte parkoviště a už byste měli slyšet hrající si psy, které i uvidíte, jen co projdete řídkým lesíkem u parkoviště.