Vycházka ve čtvrtek 17. května

Zvu vás na předposlední organizovanou vycházku. Protože ve středu musím do práce, sejdeme ve čtvrtek u Lidlu na Hornoměcholupské v 18:30.

Jako obvykle, tři přihlášení jsou minimum, konec přihlášek ve čtvrtek v poledne:-)

Od posledního pondělí v květnu se až do půlky října pracovně přesouvám na Šumavu, proto už vycházky organizovat nebudu. Nicméně bych byl rád, kdyby se tradice vycházek udržela a proto jsem připravil stránku Pozvánky na vaše akce, kde v komentářích bude každý mít možnost pozvat ostatní školáky na společný výlet nebo vycházku.

Provoz sobotní psí školy se nijak nemění, pouze asi ve dvou případech budu muset z pracovních důvodů přesunout výcvik ze soboty na neděli. Doufám, že to přijmete s pochopením a určitě budu o této změně včas informovat.

4 komentáře u “Vycházka ve čtvrtek 17. května”

  1. Ahoj Radku,
    my se s Elzou na čtvrteční vycházku hlásíme, třeba nebude lejt. 🙂
    Eva a Elza

Komentáře nejsou povoleny.