U nás psy necvičíme, ale vychováváme pro skutečný život
Zvu vás na první nepravidelnou odpolední vycházku. Sraz bude v 18:00 na parkovišti u Lidlu v Hornoměcholupské. Vycházka se bude konat pokud se dole v diskusi přihlásí aspoň tři účastníci. Deadline pro přihlášky je úterní poledne. Účastníci mých kurzů mají tyto vycházky zdarma, pro ostatní je cena 100 Kč
Ahoj Radku, já se Selmou se také hlásíme…
Tak s Kaylou taky přijdeme. J+K
je sice po termínu, ale rádi bychom se též zůčastnili…
Po termínu bude zítra v jednu:-) A hlavně když už se přihlásilo tolik lidí, vycházka bude.
Ahoj Radku, moc nás to mrzí, ale s Filipem nemohu přijít.
Helena
Bob se hlásí 🙂
S Irou se na vycházku též hlásíme:)
Angie se na vycházku hlásí.
Comments are closed.