U nás psy necvičíme, ale vychováváme pro skutečný život

Psí škola​ LUCKY

U nás psy necvičíme, ale vychováváme pro skutečný život

Přihláška Klientská sekce

Vycházka v úterý 17. dubna

Zvu vás na první nepravidelnou odpolední vycházku. Sraz bude v 18:00 na parkovišti u Lidlu v Hornoměcholupské. Vycházka se bude konat pokud se dole v diskusi přihlásí aspoň tři účastníci. Deadline pro přihlášky je úterní poledne. Účastníci mých kurzů mají tyto vycházky zdarma, pro ostatní je cena 100 Kč

8 thoughts on “Vycházka v úterý 17. dubna”

  1. je sice po termínu, ale rádi bychom se též zůčastnili…

    1. Po termínu bude zítra v jednu:-) A hlavně když už se přihlásilo tolik lidí, vycházka bude.

  2. Ahoj Radku, moc nás to mrzí, ale s Filipem nemohu přijít.

    Helena

Comments are closed.