U nás psy necvičíme, ale vychováváme pro skutečný život
Sraz v šest večer pod parkovištěm u Lidlu v Hornoměcholupské. Zájemci hlašte se v diskuzi pod článkem, ať někomu neutečeme.
My už se také zase hlásíme na vycházku.Alena a Fren
Teddy s paňčkou přijdou.
Comments are closed.