U nás psy necvičíme, ale vychováváme pro skutečný život
Doufám, že i v těchto mrazivých dnech dopřejete svým mazlíkům společnou čtvrteční vycházku. Sraz bude pod parkovištěm u Lidlu v Hornoměcholupské v 18:00. Zájemci, prosím, přihlašte se v diskuzi pod článkem.
Teddy se taky přijde pochovat 🙂 Petra
Kayla taky půjde. J+K
My se hlásíme a těšíme na vycházku.Alena a Fren
Comments are closed.