U nás psy necvičíme, ale vychováváme pro skutečný život
Pavel svatosvatě slíbil, že výpadek z minulého týdne se tentokrát opakovat nebude, takže obrany budou od půl deváté. Skupinová lekce začne v půl desáté. Vezměte si sebou tahací aportíky a kdo má, tak i stopovačku. Stopovačka není nutnost, stejně ji bude mít jen pár psů. Kdyby ji měli všichni, tak nás i sebe navzájem pozabíjí:-) Sraz na obvyklém místě v Hostivaři.
Preji hezky den, je jeste volne misto? Endy by si sel zakousat:-) Zdenek
Určitě přjďte!
Comments are closed.