Vojkovická víkendovka září 2018

Už se to opravdu blíží a Víkendovka dostává pevnější obrysy. Původně jsem chtěl víkendovku pojmout jako přípravu na zkoušku ZZO (Zkouška základní ovladatelnosti) podle Národního zkušebního řádu, ale nakonec jsem se rozhodl zaměřit se spíš na to, na co není na cvičáku při běžném provozu dost času. Povíme a ukážeme si něco o fungování lidskopsí smečky, co a proč nám náš miláček říká pohledem, ušima, ocasem a  celkovým postavením těla. Zkusíme se dobrat toho jak se chová když je nejistý, když potřebuje dát najevo obavy, když má pocit, že si něco musí bránit.

Z připravovaného programu bych rád vypíchl Janiny zábavné soutěže, při kterých se budete moci lépe poznat se svým psem, pustíme si a zanalyzujeme různá videa (dvě zcela určitě ještě nikde nepublikovaná). O přednášce doktora Kňákala a jeho sestřičky Ilony jsem už psal, bude dobře pokud si připravíte dotazy na to, co vás zajímá. Nebudeme jen sedět a diskutovat, budou i vycházky, nějaký čas strávíme na překážkách a určitě bude noční bojovka.

Pár technických informací: ubytování a stravování si platí každý sám na místě, kuchyň je otevřená od desíti do desíti. Přivezte si svoje povlečení nebo spacáky, majitel rozhodně nebude šťastný, pokud mu vrátíme povlečení poťapané od psů. Vyprat se to většinou nedá:-(

Chatek je k dispozici osm, což by mělo stačit, ale i tak si, z výcvikových důvodů, zkuste domluvit souseda do chatky. Bych byl rád, kdyby nebyl žádný sólista.

Majitel areálu je velice milý a vstřícný, ale i tak bude potřeba zachovávat zásady slušného vychování a nenechat naše psy nekontrolovaně obtěžovat ostatní návštěvníky. Prosím, psy venčete na vyhrazeném místě a určitě po nich uklízejte exkrementy.

Předpokládám, že většina z vás přijede už v pátek večer, program bude začínat v sobotu v osm ráno:-) a ukončení programu plánuji na nedělní poledne.

Maximální počet účastníků je deset, uzávěrka závazných přihlášek je v pátek 7. září. Cena za jednoho psa je 720 Kč a musí být připsána na účet 116629513/0300 také nejpozději v pátek 7. září. Případný stornopoplatek dva a více dnů před akcí je 50%, při pozdějším odhlášení částka propadá.

 

Závazná přihláška

[contact-form-7 id=”3943″ title=”PSL Víkendovka přihláška”]