Cvičení v neděli 29. července

Sejdeme se v devět v Hostivaři. Tentokrát bych se kromě obecné poslušnosti chtěl zaměřit na chůzi u nohy. Jako obvykle po cvičení se budeme socializovat u klobásy a utopenců:-)