Ahoj Radku, pokud bude zítřejší lekce „uvolněnější“ a nebude se cvičit na přesnost, mohla bych s sebou vzít i Floydie? Socializační procházka by jí jen prospěla. Prosím o vyjádření. Díky, Michala