Ahojte, nepůjde někdo pěšky ze směru Košík / Slunečný vršek ke komu bych se mohla přidat? Chtěla bych jít s Maiden cvičit, ale pokud vím, tak v inkriminované lokalitě „operuje“ nějaký geronťák, netoužím se s někým takovým setkat. To bych musela mít místo borderky cane corso. Dejte, prosím, vědět. Díky. Michala Gregorová 736 136 198