Nový přírůstek do smečky už je v Praze!

Ne to prase, štěně!

3 thoughts on “Nový přírůstek do smečky už je v Praze!”

  1. Urcite se bude mít prima:-) těšíme se na vas????????

  2. No rostacky vyraz ma,tak to bude urcite jen sama legrace:-) Endy uz se pry tesi,jak ji trochu pozlobi. prase je take pekny prirustek:-)

  3. No to je super zpráva!
    Tak vám s Miou oběma přejeme moc a moc skvělých zážitků a boží parťácký život.:)

Comments are closed.