No rostacky vyraz ma,tak to bude urcite jen sama legrace:-) Endy uz se pry tesi,jak ji trochu pozlobi. prase je take pekny prirustek:-)
No to je super zpráva! Tak vám s Miou oběma přejeme moc a moc skvělých zážitků a boží parťácký život.:)