Jmenem psiho gangu HAF se dotazujeme, zda ve ctvrtek v pul sedme dostavi se nekdo k Liiidlu v Hostivari, abychom spolecne vyraubirili tamejsi lesopark vrrrr HAF Reply
Fíňa říká Alíkovi: “ Haf ve čtvrtek v půl sedmé půjdeme zas na vycházku, akorát nevíme, kam to napsat, číst a psát umíme, tlapu na to, ale moc tomu nerozumíme, kam to umístit, do jaké rubriky, aby si to zase všichni, kdo se nechtějí vyválet ve všem srmdutém a chtějí ukazovat revíry, přidali:-) V každém případě budeme vrtět ocasy v půl sedmé ve čtvrtek v Hostivaři u Lííídla ( asi se ten názef píše jinak, ale panička to tak říká) a čekat na všechny ( viď Tedíku, Bobíku a Véňo), kdo dorazí. Jo a připravte si teploměry, bude vycházka, jak má být :-). Krutý teror, jak jsme zvyklí:-) Těšíme se HAF Reply
Loupežníci (myslím, že na to slyšíte), Véňa se ve čtvrtek nebude moci zúčastnit, protože já výjimečně upřednostním zábavu s lidmi 🙂 Ale příští čtvrtek by byl parádní a Véňa by se určitě rád přidal! Reply
Pcheee, Veno, to panicce povolis? No dobre, veceri potrebujes:-) a vy ostatni, napiste do zitra do dvanacti, jak je zvykem:-) pac jinak sami nepujdeme a vydame se na Hamr:-) dik a HAF Reply
HAF jooo to bude tlapózní, bude to jako Psí piknik, co je na stránkách v galerii:-) Koukněte, kdo chcete, co jsme si užili…. A protože to byla sranda, zkusíme to i přes noc – Psí piknik číslo tři ( ať si ti naši páníčkové taky užijí:-) … a kde je ten kalendář, kdo kdy může? vrrrr honem sem s ním, už se těšíme:-) HAF Reply
Zdravím vespolek 🙂 Kalendář najdete zde https://doodle.com/poll/awa8bsv5tbgmxza8 Dle dohody jsem dal k dispozici všechny víkendy v červenci a srpnu. Jména jsem nakonec nepotřeboval, každý si vyplní své a zaškrtne vyhovující termín/y (takže se omlouvám za zbytečné zdržení, nicméně alespoň víme, že je přibližně 13 zájemců) Reply