Pozvánky na vaše akce

Pokud nechcete jít sami na výlet nebo vycházku, pozvěte dole v komentářích i ostatní. Stejně, pokud máte tip na nějakou zajímavou akci, dejte nám všem vědět.

Protože na tyto stránky stále útočí velké množství spamu, kterým vás nechci obtěžovat, všechny komentáře se objeví až po mém schválení. Samozřejmě, že se snažím, aby to bylo co nejdříve, ale někdy se to může protáhnout i na několik hodin. Pokud budete mít pocit, že to trvá moc dlouho, napište mi na mail.

9 komentářů u „Pozvánky na vaše akce“

 1. Jmenem psiho gangu HAF se dotazujeme, zda ve ctvrtek v pul sedme dostavi se nekdo k Liiidlu v Hostivari, abychom spolecne vyraubirili tamejsi lesopark vrrrr HAF

  Odpovědět
 2. Fíňa říká Alíkovi: ” Haf ve čtvrtek v půl sedmé půjdeme zas na vycházku, akorát nevíme, kam to napsat, číst a psát umíme, tlapu na to, ale moc tomu nerozumíme, kam to umístit, do jaké rubriky, aby si to zase všichni, kdo se nechtějí vyválet ve všem srmdutém a chtějí ukazovat revíry, přidali:-) V každém případě budeme vrtět ocasy v půl sedmé ve čtvrtek v Hostivaři u Lííídla ( asi se ten názef píše jinak, ale panička to tak říká) a čekat na všechny ( viď Tedíku, Bobíku a Véňo), kdo dorazí. Jo a připravte si teploměry, bude vycházka, jak má být :-). Krutý teror, jak jsme zvyklí:-) Těšíme se HAF

  Odpovědět
  • Loupežníci (myslím, že na to slyšíte), Véňa se ve čtvrtek nebude moci zúčastnit, protože já výjimečně upřednostním zábavu s lidmi 🙂 Ale příští čtvrtek by byl parádní a Véňa by se určitě rád přidal!

   Odpovědět
   • Pcheee, Veno, to panicce povolis? No dobre, veceri potrebujes:-) a vy ostatni, napiste do zitra do dvanacti, jak je zvykem:-) pac jinak sami nepujdeme a vydame se na Hamr:-) dik a HAF

    Odpovědět
  • HAF jooo to bude tlapózní, bude to jako Psí piknik, co je na stránkách v galerii:-) Koukněte, kdo chcete, co jsme si užili…. A protože to byla sranda, zkusíme to i přes noc – Psí piknik číslo tři ( ať si ti naši páníčkové taky užijí:-) … a kde je ten kalendář, kdo kdy může? vrrrr honem sem s ním, už se těšíme:-) HAF

   Odpovědět

Napsat komentář