Přednáška veterináře

Chcete vědět co hrozí psovi když sežere hroznové víno nebo čokoládu? Máte zájem dozvědět se něco o zdravé výživě psů? Zajímá vás kdy a proč píchnout psa propiskou do čumáku?

Nejen na tyto otázky odpoví pan doktor Kňákal. Pana doktora znám skoro 30 let, léčil všechny moje psy. Je vyhlášený svým citlivým přístupem, prospěch pacientů je u něj na prvním místě. Přesný termín ještě nevím, záleží na vytíženosti pana doktora, ale určitě bych přednášku chtěl stihnout do začátku prázdnin. Edit: Tak až po prázdninách. Termín je 12. září. Edit 2: Termín je 19. září:-)

Dozvíte se, jak se chovat na veterině, proč si nevymýšlet, jaké informace budou veterináře určitě zajímat, jistě si řekneme něco o první pomoci u psů. Probereme krizové stavy – například když pes přestane močit, torze žaludku, otravy.

Klidně pozvěte i kamarády a známé, na přednášce budete mít možnost získat informace ve velmi koncentrované podobě, pan doktor toho ví opravdu hodně a nevyhýbá se ani “babským” receptům. Zatím každá přednáška se protáhla nad rámec plánovaných devadesáti minut:-)

Podobu přednášky můžete sami ovlivnit. Připravte si dotazy, co vás zajímá a napište je do diskuze pod pozvánkou.

1 komentář u „Přednáška veterináře“

  1. Já určitě přijdu. Moc se těším a dotazy radši mít nebudu. Slibuju. ????

Komentáře nejsou povoleny.