Skupinové lekce a provoz psí školy toto léto

Už se to pomalu bojím napsat, ale pokud mi do toho zase nějaký člen vlády nehodí vidle, předpokládám, že od poslední květnové soboty budou obnoveny skupinové lekce. Vzhledem k tomu, že má být omezen maximální počet účastníků na deset, prosím, nechte tentokrát doprovod doma nebo ho pošlete na procházku. Ať se mohou přihlásit všichni zájemci o cvičení.

Pro přihlášení použijte zaslané přístupové údaje do klientské sekce a v rezervačním kalendáři si vyberte skupinu, do které se přihlásíte. Připomínám, že okno pro přihlášení se otvírá vždy ve středu ráno a konec přihlášek na aktuální sobotu je v pátek v osm večer.

Co se letního provozu psí školy týče, bude vzhledem k mým pracovním povinnostem omezen pouze na sobotní skupinové lekce. Těch pár zbývajících hodin o víkendech si budu šetřit na individuálky pro psy (a lidi), kteří je nutně potřebují a nemohou se účastnit skupinových lekcí. Třeba majitelé agresivních nebo extrémně bázlivých psů.

Samozřejmě, pokud se při skupinových lekcích objeví potřeba řešit individuálně nějaký problém, čas si určitě najdu.

Postupně začnu s prodlužováním platnosti kreditů, pokud budete mít pocit, že jsem na vás zapomněl, ozvěte se:-)