Haha, video jsem poprvé shlédla včera ve vymrzlém busu. Nejdřív reagovali cestující na povel čelem vzad tak, že se otočili čelem ke mně. Pak jsem si já uvědomila, jak je to super, že mám nohy sice zmrzlý, ale suchý. Nicméně rok začal báječně, přežila jsem ve zdraví. 1.1.2018 to dáme s radostí znovu.