U nás psy necvičíme, ale vychováváme pro skutečný život
Bude, pokud si ji uděláte:-) Já v tu dobu budu ještě v práci. Nechci vám nic vnucovat, ale mohli byste se sejít v šest večer pod parkovištěm u Lidlu v Hornoměcholupské. Určitě se přihlašte v diskuzi pod článkem. A hezky si to užijte!
Kayla s paničkou by šly, jestli se někdo přidá. J+K
Comments are closed.