U nás psy necvičíme, ale vychováváme pro skutečný život
Sejdeme se jako obvykle v šest večer pod parkovištěm u Lidlu v Hornoměcholupské. Snad už to bláto zmrzne:-)
A my zase nic. Ani ve čtvrtek, ani v sobotu. Ale závidíme Vám… Petra a Teddy
My se také opět hlásíme. Alena a Fren
Tak my se s Kaylou opět dostavíme. J+K
Comments are closed.