Vycházka ve čtvrtek 13. prosince

Sejdeme se jako obvykle v šest večer pod parkovištěm u Lidlu v Hornoměcholupské. Snad už to bláto zmrzne:-)

3 thoughts on “Vycházka ve čtvrtek 13. prosince”

  1. A my zase nic. Ani ve čtvrtek, ani v sobotu. Ale závidíme Vám… Petra a Teddy

Comments are closed.