Vycházka ve čtvrtek 8. listopadu

Tak uvidíme, jestli po změně času někdo přijde na vycházku. Sraz bude v 17:15 na parkovišti u Lidlu v Hornoměcholupské. Pokud se chcete zúčastnit, přihlašte se v diskuzi pod článkem, ať někomu neutečeme.

3 thoughts on “Vycházka ve čtvrtek 8. listopadu”

  1. Dobrý večer ,
    tímto se hlásím na zítřejší vycházku(8.11.)
    Děkuji a jsem s pozdravem Alena a Fren

Comments are closed.