U nás psy necvičíme, ale vychováváme pro skutečný život
Tak uvidíme, jestli po změně času někdo přijde na vycházku. Sraz bude v 17:15 na parkovišti u Lidlu v Hornoměcholupské. Pokud se chcete zúčastnit, přihlašte se v diskuzi pod článkem, ať někomu neutečeme.
Tak my se s Kaylou taky hlásíme. J+K
My s Teddym se hlásíme. P.
Dobrý večer , tímto se hlásím na zítřejší vycházku(8.11.) Děkuji a jsem s pozdravem Alena a Fren
Comments are closed.