Ta televizní věž mi dala pěkně zabrat. Snad se dají do soutěžení i ostatní. Mě nakoply Bára s Markétou.
U věže rozhodně. Jinak bych to nedala. Pak ještě, že tam byla pěkně vidět vodárna na Vinohradech. Tady u kaple jsem vyluštila nápis…
Pohřební kaple sv. Terezie v obci Nečtiny. Kaple sloužila jako hrobka majitelů panství -Mensdorfů-Pouilly.