Já si původně myslela, že to je židovský hřbitov na Želivárně. Ale tam je silnice a ten kolotoč by se tam asi moc nehodil…Haha, ale protože my, co víme, kde pravděpodobně skončíme, tak tohle místo dobře známe. Fotka je u obvodové zdi hřbitova pro chovance z blázince a 300 m za rohem je psí hřbitov.