Tak díky. 🙂 My jsme hlavně šli na Silvestra na Blaník a pak druhou stranou dolů z něj v takovém davu lidí, doslova průvodu, že nám ji klidně mohl někdo zakrýt. 🙂
Že by blanický rytíř? Ale jenom hádám, tu sochu jsme tam na Silvestra nezahlédli, jenom ty bučiny jsou mi odtud povědomé.
Ano, je to hlava blanického rytíře. Asi patříte mezi ty, kteří vyletí nahoru za sedm minut tou nejstrmější cestou. Jako prvnímu vítězi soutěže nabízím dvě lekce zdarma:-)