Ahoj Radku, super, zítra se Selmou taky dorazíme a moc se těšíme. Jen máme trochu problém – Selma 2. týden hárá.
No jestli myslíš, že ji uhlídáš:-) Aby potom nebyl opravdový problém. Do konce prvního týdne je to celkem bezpečné, ale když se fena začne sama nastavovat…
Ahoj Radku, jistě jsi obdržel moji omluvenku, tak ještě musím, bohužel, dementovat výše uvedený komentář, že ráda s Maiden dorazím. Budu mít přes víkend obě kolie, představa, že s nimi cestuji autobusem a tramvají, mě „nebere“. Krásně si to užijte. Michala G.