Od 10. prosince 2016 budou dvě výcvikové skupiny

Vzhledem k tomu, že se do Psí školy Lucky hlásí stále víc žáků a nechci nihoho ošidit, budeme od 10. prosince 2016 pracovat se psy ve dvou skupinách. První skupina bude cvičit od devíti do jedenácti, druhá od půl dvanácté do půl druhé.

Byl bych rád, kdyby se půlhodina mezi lekcemi využila pro společné řádění psů z obou skupin. Takže kdo z první skupiny bude mít čas a chuť, zdrží se až do půl dvanácté a ti z druhé skupiny, kterým se to bude hodit, přijdou už na jedenáctou.

Myslím, že tato změna je ve vašem zájmu, postávat na mraze a čekat až odcvičí patnáct psů před vámi přece nikoho nemůže bavit.

Kdo cvičí ve které skupině najdete v tomto rozpisu.

Nové místo srazu.

Touto změnou se mění i místo, kde se budeme scházet. Od 10. prosince 2016 se budeme potkávat na první louce u parkoviště, tam co je piknikové místo a několik ohnišť.