Hurááá, už se zase těšíme na….skvělý zážitek:-) Jo, a Jiří Živný nic moc neříká, jen nás, co nemáme vhodnou obuv, přenáší lehkostí svou vlastní:-) tak si raději holiny neberem, by ho to nepřešlo a byly zase sklvělé fotky…:-) a Janinko a Jaromíre, pytle s sebou:-) Všem smečkám….ať nám to spokojeně hafááá:-) HAF P.S. Stará gardo, přidejte se:-) HAF
Ahoj Radku, marodím, zítra to raději nebudu pokoušet. Krasný rok 2019 Tobě a všem spolužákům! Helena, Filip a Arka
Zdravíme všechny, Dušan dorazí a pokud to nevadí, vezmeme na vycházku i kamarádku, čili Dušan + 3 lidi 🙂 Těšíme se! Dan
Ahoj Radku, moc ráda bych se k Vám přidala s Arkou a Filipem. Tímto se nabízíme jako spolujezdci neb auto nemáme. Obrany nás lákají. Krásné a příjemné svátky Tobě a všem dvou i čtyřnohým spolužákům přeje Helena, Arka a Filip