Cvičení v sobotu 10. března

Tentokrát si budeme užívat krásné teploty v Hostivaři. Sraz jako obvykle v devět hodin.

Kdo se chce zúčastnit příští týden cestování metrem, měl by už pomalu opatřit svému miláčkovi košík. Samozřejmě, ti kteří si hodlají brousit důvtip a komunikační schopnosti diskuzemi se zaměstnanci DP, mohou košík nechat doma. Postroj není nutný, ale je pro takové příležitosti lepší, protože z něj pes nemůže vystoupit. Tímto zdravím všechny, kteří si stále myslí, že správně utažený obojek psa týrá. Na cvičáku je to jen nepříjemné, ale pokud se vám mazlík z obojku vyškubne zrovna když přijíždí metro, sranda končí.

1 komentář u “Cvičení v sobotu 10. března”

  1. Pokusím se najít košík 😁. Komunikační schopnosti sice mám, ale obávám se, že by nemusely stačit.

Napsat komentář