Ahoj Radku, na zítra se omlouváme. Jsme se Selmou na Lipně. Přejeme hezký víkend a těšíme se na příště. Radana & Selma
Nemohu říct, že bych se toho moc dozvěděla, bylo tam asi tak šedesát psů a na povídání nebylo kdy, možná později při obědě, kde jsme už nebyli, ale nejspíš ani tam ne. Ale zajímavé to bylo.