Cvičení v sobotu 6. ledna

Opět v Hostivaři, opět od devíti. Počasí by nám mělo přát.

2 thoughts on “Cvičení v sobotu 6. ledna”

  1. Radku, Selma má poraněnou tlapu a neměla by na ní šlapat (někde na novoroční vycházce si rozřízla bříško na tlapce), tak zítra nepřijdeme. Snad se to do příštího týdne zahojí.
    Radana

  2. Radku, možná to budu stíhat na cca půl desátou.
    Michala s Maiden

Comments are closed.