U nás psy necvičíme, ale vychováváme pro skutečný život
Zvu vás na další nepravidelnou odpolední vycházku. Sraz bude v 18:00 na parkovišti u Lidlu v Hornoměcholupské. Vycházka se bude konat pokud se dole v diskusi přihlásí aspoň tři účastníci. Deadline pro přihlášky je středeční poledne. Účastníci mých kurzů mají tyto vycházky zdarma, pro ostatní je cena 100 Kč
Ahoj, my bychom s Vendelínem taky rádi dorazili 🙂
Tak doražte!
My, Fin a Alik se take hlasime, pac u zadne srandy nechybime:-) HAF
Hlásím se s Teddym a doufám, že nebudu sama. 🙂
Comments are closed.