Vycházka ve středu 2. května

Zvu vás na další nepravidelnou odpolední vycházku. Sraz bude v 18:00 na parkovišti u Lidlu v Hornoměcholupské. Vycházka se bude konat pokud se dole v diskusi přihlásí aspoň tři účastníci. Deadline pro přihlášky je středeční poledne. Účastníci mých kurzů mají tyto vycházky zdarma, pro ostatní je cena 100 Kč

4 thoughts on “Vycházka ve středu 2. května”

  1. My, Fin a Alik se take hlasime, pac u zadne srandy nechybime:-) HAF

Comments are closed.