Ahoj Radku, děkuji za pozvánku. Snad v sobotu dorazíme – zatím to tak vypadá. Pokud ještě budeme mimo Prahu, tak v pátek napíšu. Jsem se Selmou na Šumavě – omlouvám se, že jsem se na tuto sobotu písemně neomluvila… Měla jsem v hlavě jen pracovní povinnosti a zapomněla jsem… PS: V pondělí o velikonocích budeme na chatě, tak se z procházky bohužel musíme omluvit. Těším se na viděnou Radana +Selma