Psí škola​ LUCKY

U nás psy necvičíme, ale vychováváme pro skutečný život

U nás psy necvičíme, ale vychováváme pro skutečný život

Cvičení 17. června – poděkování

Jsem moc rád, že se našly dámy, které si udělaly čas dopřát svým psům trochu sobotní zábavy. Zejména chci poděkovat Janě, která to vlastně zpunktovala a spolu s Renatou dokonce poslaly i pár fotek.

Docela by mě zajímalo, kdo to fotil, když na společné fotografii nikdo nechybí :-)))

1 thought on “Cvičení 17. června – poděkování”

  1. Děkujeme za poděkování ????. Fotil nás pán středního věku se psem jako kráva a tvrdil, že to je štěně. Tedy roční. Mluvil hůře česky a teprve teď si uvědomuji, že byla Renata odvážná, když mu svěřila mobil????.

Comments are closed.