Děkujeme za poděkování ????. Fotil nás pán středního věku se psem jako kráva a tvrdil, že to je štěně. Tedy roční. Mluvil hůře česky a teprve teď si uvědomuji, že byla Renata odvážná, když mu svěřila mobil????.