Psí škola​ LUCKY

U nás psy necvičíme, ale vychováváme pro skutečný život

U nás psy necvičíme, ale vychováváme pro skutečný život

Poděkování II.

Zase musím poděkovat Janě, že dala dohromady náhradní program na další sobotu, kdy jsem byl pracovně mimo Prahu. Podle fotek to vypadá, že se psi vůbec neflákali a že je to i dost bavilo.

[envira-gallery id=“2316″]

1 thought on “Poděkování II.”

  1. Poděkování patří všem, co přišli. Nebýt Radany, tak bloudím ještě dneska????.

Comments are closed.